İletişim Formu

Telefon Arşivi ile ilgili görüş ve önerileriniz..

İletişim Bilgileri


Telefon Arşivi, Analiz Yazılım, Danışmanlık ve Yazılım Ajansı projesidir.

Telefon Arşivi, Türkiye geneli olmak üzere yaklaşık 1 milyon telefon numarasını bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye'nin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine yüz binlerce firmanın adı, firmanın adresi, firmanın telefon numarası, firmanın haritadaki yeri olmak üzere, tüm detay bilgileri bulunmaktadır.

Telefon Arşivi, halka açık bir web platformudur. Firması sistemde bulunmayan kişiler, numara ekleme bölümünden bilgilerini doldurarak bize iletebilir. Sorumlu editörlerimiz tarafından düzenleme yapılarak telefon numaranız sisteme eklenecektir. Numaranız ve adresiniz sistemde ise, yaptığınız işin detayı ile alakalı bilgileri de bize gönderebilir, telefon arşivi platformunda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Firmanıza ait telefonun burada yayınlanmasını istemiyorsanız, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek numaranızın kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Fakat numaralara yapılan yorumlar sistemden kaldırılmamaktadır. Sistemde şu ana kadar yaklaşık 17 bin tane dolandırıcılık kaydına ait yorum rapor edildiğinden ve bu yorumlara insanlar bakarak dolandırılmaktan kurtulduğundan, dolandırıcılık şüphesi olan telefon numaralarına ait yorumlar sistemden kaldırılmamaktadır.

Telefon Arşivi web sitesine reklam vermek isteyen firmalar, Anasayfa, üst, yan bannerlar olmak üzere 3 farklı yere reklam verebilmektedir. Reklam vermek için aşağıdaki e-posta adresine ulaşabilirsiniz.
Bağış / Ödeme


Telefon Arşivi, sunduğu hizmet karşılığında kullanıcılarından para talep etmez. İnternette, yüksek tutarlar ile bu sektörde iş yapan firmaların aksine telefon arşivi, bağış sistemi üzerine çalışır. Sistem devamlılığını sizin bağışlarınızla sürdürür.

Siz de telefon arşivine destek olmak isterseniz, PayPal sistemi üzerinden dilediğiniz tutarda bağış yaparak sistem alt yapımızı güçlendirmemizi sağlayabilirsiniz.